Heavy metalový open air festival ve Spáleném Poříčí, 15. ročník. Basinfirefest opět dokazuje, že patří mezi špičky svého žánru. Nenechte si proto ujít 4 dny nabité kvalitní tvrdou muzikou a přijeďte se pobavit na jednom z prvních letních festivalů!

Kdy: 29. červen 2017 – 2. červenec 2017

Basinfirefest 2017 ve Spáleném Poříčí

Rok se s rokem začíná pomalu scházet a západočeskému Basinfirefestu se neúprosně blíží 15. narozeniny. První zahraniční kapela, která se ve Spáleném Poříčí představí již po třetí, jsou norští THUNDERBOLT.

Z české scény se začíná line-up kapelami DYMYTRY, DEBUSTROL, HYPNOS, FIVE O’CLOCK TEA, BEHIND THE MIRROR, ROOT, S.A.S., VLADIVOJSKO a ZÁVIŠ.

Basinfirefest je multižánrový hudení festival, který je od svého vzniku – v roce 2003 – pořádán ve Spáleném Poříčí na Plzeňsku. Vystupují zde převážně české rockové a metalové kapely, ale noční program bývá složen hlavně ze zahraničních kapel. Celkem jich každý rok zahraje asi 70. Na festivalu se nachází dvě velká pódia a jedno menší v jednom z pivních stanů, kde hrají kapely ze soutěže Skutečná liga. V roce 2011 festival navštívilo zhruba šest tisíc návštěvníků.

Kde: Rodáků, Spálené Poříčí

Basinfirefest 2017 ve Spáleném Poříčí

Vstupné

Vstupné dle aktuálního předprodeje vstupenek. Možno zakoupit i na místě.

Vstupenky pro mládež:

Základní vstupné bez DPH: 260 Kč
Prodejní cena s DPH: 299 Kč

Zvýhodněné vstupné:

Základní cena bez DPH: 521,74 Kč
Prodejní cena s DPH: 600 Kč

 

Více informací naleznete na www.basinfirefest.cz