Mapa Bleších trhů

Bleší trhy v Olomouci  je celostátní setkání hobby sběratelů všech možných oborů sběratelsví. Konají se jednou měsíčně vyjma letních prázdnin. Najdete zde, sklo, porcelán, autíčka, vláčky, hračky, starožitnosti, obrazy, hodiny, vojenské předměty, staré knihy, pohlednice, filatelii, mince, odznaky a mnoho dalších sběratelských předmětů. Přijďte prodat co Vám přebývá nebo nakoupit co Vám schází.

Bleší trhy Olomouc se konají v SŠ polytechnické na Rooseveltově ulici od 7:00 hod. do 12:00 hod.

Termíny Bleších trhů v Olomouci v roce 2024

Květen

Sobota 25. května 2024

Září

Sobota 21. září 2024

Říjen

Sobota 26. října 2024

Listopad

Sobota 16. listopadu 2024

Jak se na trhy dostat

Z Prostějova

Z Prostějova jedeme po dálnici č. D46.Na velké křižovatce před Olomoucí se dáme doprava po dálnici č. D35 až ke sjezdu č. 272, tím sjedeme doleva do části Nové sady a ulicí vlevo Dolní Novosadskou a pak Střední Novosadskou, která přímo přechází v ulici Rooseveltova. Vpravo se nachází areál SŠ polytechnické.

Z Velké Bystřice

Vydáme se po silnici č. 35 až do místní části Hodolany, pokračujeme stále po silnici č. 35 ulicí Tovární. Přejedeme nad kolejištěm hlavního nádraží  a pokračujeme stále po této komunikaci, nyní už pod názvem Velkomoravská, přejedeme řeku Moravu a vlevo už se nachází areál SŠ polytechnické.

Ze Šternberka

Odsud jedeme po silnici č. 46 až k hlavnímu nádraží ČD, mineme nádraží a v místní části Hodolany sjedeme na velké křižovatce vpravo a po ulici č.35 Tovární jedeme stále přímo. Přejedeme řeku Moravu a po levé straně už máme areál Střední školy polytechnické.