Soutěžní festival Blues Aperitiv v Šumperku, který hledá nové talenty mezi českými i zahraničními bluesovými kapelami, se uskuteční už 18. března 2017.

Kdy: 18. březen 2017

Festival Blues Aperitiv

Již na začátku února vybrala odborná porota složená s hudebních publicistů, aktivních muzikantů a festivalových promotérů sedm skupin, které se mohou naživo představit v rámci finálového koncertu Blues Aperitiv v sobotu 18. března ve velkém sále DK Šumperk.

Do 18. ročníku Blues Aperitiv v Šumperku se přihlásilo 46 kapel z Česka, Slovenska, Polska, Běloruska, Rakouska, Maďarska a Velké Británie.

Ze sedmi ´vybraných kapel vzejdou dva vítězové, kterým pořadatelé garantují místa v j´hlavním programu renomovaného festivalu Blues Alive, který se letos koná v termínu od 16. do 18. listopadu.

Blues Aperitiv

 

Pokud i další účinkující zaujmou porotu či uspějí v diváckém hlasování na přehlídce Blues Aperitiv, mohou dostat pozvánku k účinkování na vedlejších scénách Blues Alive či na přehlídkách v Polsku.

Finálový koncert soutěže Blues Aperitiv se uskuteční v sobotu 18. března v DK Šumperk od 19. hodin. Vstupné je 90 korun.

 

Postupující na finálový koncert Blues Aperitiv XVIII

KING BEE /CZ/
KIERO GRANDE /SK/
BLUES JUNKERS /PL/
HOT TAMALES TRIO /PL/
BUŽMA /CZ/
DOGGYBAG  /CZ/
MISSISSIPPI MIXTAPE /SK/

Náhradníci:

LEVI /PL/
THE WEATHERMAKERS /CZ/

Více informací o akci naleznete na www.bluesalive.cz