Návštěvníky dvorské zahrady čeká o víkendu pestrý program. Sobota 3. června bude patřit oslavě s názvem Den dětí v Zoo ve Dvoře Králové. Přijďte si prohlédnout zvířata z blízka a zároveň získat dětskou vstupenku zdarma.

Kdy: 3. červen 2017

Den dětí v Zoo ve Dvoře Králové

V ZOO Dvůr Králové  je pro děti připraveno malé překvapení. Slavnostní pojmenování tří koťat karakalů s herečkami Ester Geislerovou, Jitkou Schneiderovou a Aničkou Linhartovou, akce S vysloužilými spotřebiči do zoo za volnou dětskou vstupenku a představení nové dětské zoo hry. Na to vše se mohou návštěvníci těšit v sobotu 3. června, kdy v zoo oslaví dětský den.

V sobotu ve 13 hodin se u expozice karakalů sejdou herečky Jitka Schneiderová, Ester Geislerová spolu s Aničkou Linhartovou, aby společně pojmenovaly tři karakalí koťata. Dvouměsíční mláďata, dva kluci a jedna holka, zaujmou svou výrazně zrzavou srstí, modrýma očima a černými štětinkami na uších.

Den dětí v Zoo ve Dvoře Králové

Jako dárek ke Dni dětí obdrží navíc každý návštěvník, který s sebou v sobotu do zoo přinese nepotřebný spotřebič a odevzdá ho do připraveného kontejneru, dětskou vstupenku zdarma. Akce s názvem S vysloužilci do zoo má podpořit ekologickou recyklaci elektrických spotřebičů a je pořádána společností ELEKTROWIN. Vstupenka je platná jen v den konání akce. Přijímány jsou pouze drobné spotřebiče (rychlovarné konvice, fény, apod.).

V sobotu bude v zoo představena nová dětská stolní hra s názvem Sudánova cesta, jejímž hlavním tématem je osud posledních tří žijících nosorožců bílých severních na světě. Po celý den bude hra zdarma rozdávána dětem na pokladně.

Za branami zoo na malé i velké návštěvníky čeká fotokoutek Radia Černá Hora a drobné hry a soutěže u stánku Rodinného parku Tongo.

Program akce:

Den dětí v Zoo ve Dvoře Králové

  • Slavnostní pojmenování koťat karakalů s herečkami Jitkou Schneiderovou, Ester Geislerovou a Aničkou Linhartovou, ve 13 hodin v Pavilonu šelem mezi výběhy hyen a levhartů
  • Jak si hrají gepardi – hračky a oblíbené speciality pro samice Inti a Spirit, v 11 hodin u výběhu gepardů
  • Akce S vysloužilci do zoo – za každý odevzdaný drobný elektrospotřebič u vstupu do zoo obdrží návštěvník dětskou vstupenku zdarma (vstupenka platí pouze v sobotu 3. června a vztahuje se na dítě do 15 let včetně), odevzdávat je možné pouze drobné elektro (fény, rychlovarné konvice, žehličky, aj.), 10 – 16 hodin
  • Představení nové zoo hry Sudánova cesta, jejím tématem jsou poslední tři žijící nosorožci severní bílí na světě. Hru v tento den obdrží děti na pokladně zoo zdarma
  • Fotokoutek Rádia Černá Hora a drobné hry a soutěže o ceny u stánku Rodinného parku Tongo 11.00 – 14.00

Kde: Štefánikova 1029, Dvůr Králové nad Labem

Vstupné

Plná cena: 195 Kč
Snížená cena: 150 Kč
Rodinné vstupné: 660 Kč

Otevírací doba:

Květen – Září 2017: pondělí – neděle od 09:00 do 18:00 hodin

Více informací naleznete na www.zoodvurkralove.cz