Speciální velikonoční program, zaměřený především na gurmány a velikonoční tradice, připravili letos v Nebespánu v Kašperských Horách. Gurmánské Velikonoce v Nebespánu se konají ve dnech 14. – 17. dubna 2017 v Kašperských Horách.

Kdy: 14. duben 2017 – 17. duben 2017

Gurmánské Velikonoce v Nebespánu

Velikonoční svátky letos vycházejí na 14. až 17. dubna a počasí už bude příjemně jarní. Můžete si vyšlápnout na hrad Kašperk, který bude po celé svátky otevřený a hezký velikonoční program bude probíhat také v Kašperských Horách samotných: v neděli 16. dubna se budou po celý den na náměstí konat velikonoční trhy s bohatým doprovodným programem, užijete si divadélka pro děti, kočovného samostřílu, hudebních vystoupení nebo soutěže o nejlepší velikonoční nádivku.

Gurmánské Velikonoce v Nebespánu

Speciální menu plné velikonočních lahůdek pro vás budou připravovat také v restauraci Nebespán. Tradiční jehněčí, pomalu pečený bůček, kopřivová polévka, jemně uzený pstruh z vacovských sádek i salát z mladých listů a květů pampelišky, to vše můžete ochutnat na velikonočním menu.

Nebudou chybět ani tradiční dortíky, mazance, velikonoční perníky a další sladké dobroty od nápadité cukrářky Jany. Speciality francouzské i šumavské kuchyně připravuje šéfkuchař François Thuille, pocházející z francouzského Cognacu.

Kde: Nebespán café & apartments, Náměstí 7, Kašperské Hory

Více informací naleznete na www.nebespan.cz