I letos se můžete těšit během prázdnin na pravidelné čtvrteční koncerty na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj. Ve čtvrtek 20. července vystoupí jako hlavní hvězda večera Lake Malawi. Program začíná od 19:00 hodin a hlavní kapela vystoupí cca ve 20:30 hodin.

Kdy: 20. červenec 2017 od 19:00 do 22:00 hodin

Léto v Prazdroji – Lake Malawi

Nenechte si ujít tradiční pivovarské Léto v Prazdroji. Letos se uskuteční již 14. ročník oblíbených čtvrtečních koncertů na nádvoří pivovaru v červenci a srpnu.

Třetí červencový čtvrtek se konečně dočkají i fanoušci kapely Lake Malawi! Energická mladá čtveřice bude hrát 20. 7.2017 v plzeňském pivovaru, kde kromě starších písniček zahraje také novinku Surrounded By Light z připravovaného stejnojmenného alba.

Debutová deska vyjde na konci roku 2017 a u příležitosti jejího vydání bude probíhat křest, a to 5. prosince v brněnské Flédě a 6. prosince v pražském paláci Akropolis.

Léto v Prazdroji – Lake Malawi

Kapela Lake Malawi vznikla po rozpadu úspěšných Charlie Straight v roce 2013. Čtveřice v složení Albert Černý (vokál, kytara), Jeroným Šubrt (baskytara, klávesy), Antonín Hrabal (bicí) a Patrick Karpentski (kytara) vydala před dvěma lety debutové EP „We Are Making Love Again“ pod producentským dohledem Matta Lawrence. Kapela se pro svůj zahraniční zvuk stala oceňovanou doma i za hranicemi.

Kde: pivovar Plzeňský Prazdroj, U Prazdroje 7, Plzeň

Vstupné je zdarma.

Více informací naleznete na www.prazdrojvisit.cz