Přijďte se podívat na 27. ročník Mezinárodního pivního festivalu do Pavilónu T na výstavišti v Českých Budějovicích.

Kdy: 13. únor 2017 – 18. únor 2017

Mezinárodní pivní festival můžete navštívit 13. – 18. 2. 2017 na českobudějovickém výstavišti, bude již tradičně hostit soutěž o Zlatou pivní pečeť. Jedná se o certifikované ocenění piva v největší a nejstarší degustační soutěži v České republice, přičemž cena se uděluje každoročně. V minulém roce bylo hodnoceno 28 kategorií. Ocenění medailisté z jednotlivých kategorií pak soutěží ve finálovém kole o Hlavní cenu Zlatá pivní pečeť, která určí absolutního vítěze.

Návštěvníkům se bude prezentovat více než 50 pivovarů. Labužníci mohou ochutnat to nejlepší z českých i světových pivovarů a minipivovarů a to nejen oblíbené ležáky, ale i méně obvyklé pivní speciality. Mezi ně patří svrchně kvašené stouty, portery, lambiky, anebo také piva pšeničná. Festival zpestří série hudebních koncertů (například Kabát Revival Plzeň, New Rangers, Prague Conspiracy nebo Martina Pártlová s kapelou).

Festival odehrávající se v pavilonu T1 doprovází největší a nejprestižnější pivovarnická tuzemská degustační soutěž o Zlatou pivní pečeť.

Degustační soutěže se konají pod dohledem renomovaných garančních a certifikačních autorit (TÜV-SÜD, Bureau Veritas, 3EC, Státní zemědělská a potravinářská inspekce). Soutěže probíhají přísně anonymně a ve více kolech. Hodnotí se například chuť piva, plnost, hořkost a říz.

Prodej vstupenek v pavilonu T1, prodejní doba vstupenek:

  • čtvrtek / 14:00 – 21:00 hodin (pozor, první den je vstup od 21:00 do 22:00 speciálně zdarma!)
  • pátek / 14:00 – 22:00 hodin (po 22:00 hodině již nebude možné vstupenku zakoupit a nebudete vpuštěni do pavilonu)
  • sobota / 14:00 – 22:00 hodin (po 22:00 hodině již nebude možné vstupenku zakoupit a nebudete vpuštěni do pavilonu)

Brány:

  • brána od Tesca – 13:30 – 1:00 hodin
  • hlavní brána – nepřetržitě

Více informací naleznete na www.pivnipecet.cz