NOC HRADNÍCH KAPLÍ v sobotu 27. května v 19,00

Program:

19,30  – šermířské vystoupení skupina Bibus spiritus

s příběhem „Maršál Russworm, osamělý rváč“

22,00 – OHNIVÁ SHOW

VSTUPENKY MŮŽETE ZAKOUPIT  OD 18. května 2023 ON-LINE NA:

 

Večerní výstup na Hrad Bezděz s hudebním doprovodem

VSTUPENKY NA KONCERT DAVIDA DEYLA V KAPLI SE KUPUJÍ SAMOSTATNĚ (od 18. května) na:

ZVÝŠENÉ VSTUPNÉ 250 KČ/ OSOBU

20,30  –  koncert DAVIDA DEYLA – autorské písně , melodie a písně z příběhů Disney, hity Karla Svobody- Jdi za stěstim, Krev toulavá… a nové Run to you ( film Osobní strážce:)

David Deyl

je skladatel a zpěvák s mimořádnou barvou hlasu a sugestivním podáním svých vlastních písní se silnou melodickou linkou, kterou podtrhuje hrou na klavír. Skutečný start mu přineslo debutové album Hlavolam, které vydal v roce 2009 u společnosti Warner Music Czech Republic. Jeho písně s úspěchem hrají česká i slovenská rádia.

V roce 2011 vydal David Deyl své druhé album s názvem Zásah u společnosti Supraphon, na kterém vyšly velké hity Počítám a Lež a nech si lhát.

V roce 2014 vzniklo třetí album V ozvěnách, které obsahovalo 12 skladeb ve stylu klasického crossoveru. Píseň V ozvěnách obdržela v roce 2015 cenu Českého Slavíka za nejoblíbenější píseň Rádia Impuls.

Čtvrté album z roku 2016 bylo věnováno vánoční tématice a neslo název Moje Vánoce. Toto album vzniklo opět ve spolupráci se Severočeskou filharmonií Teplice.

V roce 2017 Deyl úspěšně vystupoval v českých a moravských divadlech s mimořádným projektem pod názvem Melodie mého srdce: Muzikál! za doprovodu Epoque Quarteta a Václava Krahulíka na piano.

V lednu roku 2020 Davidovy fanoušky potěšilo vydání CD k projektu Melodie mého srdce: Muzikál!

Zdroj: Více ZDE