Stezka se návštěvníkům otevře již první červencovou neděli roku 2017 v 11:00 hodin. Vyhlídková věž, která nabídne rozhledy do okolního stromoví i na Janské Lázně, je vysoká 45 metrů, vodorovná část stezky se nachází ve výšce 24 metrů. Celá trasa je bezbariérová.

Kdy: 2. červenec 2017

Otevření Stezky korunami stromů v Janských Lázních

Stezka korunami stromů v Krkonoších bude mít své kouzlo v tom, že návštěvníky zavede i do podzemní části. Tam budou mít možnost studovat mikrosvět půdy od kořenů po nejmenší živočichy. Dozvíte se tu vše o životě pod povrchem, o vlastnostech půdy a na vlastní oči tu také uvidíte spletitý kořenový systém krkonošského lesa.

Naopak nad zemí bude stoupat do výšky až 23 metrů. Na nově zbudované stezce čekají zvídavé návštěvníky všeho věku tři didaktická zastavení a tři zábavně pojaté stanice, kde si užijete i trochu adrenalinu při pohledu pod nohy. Ale nemusíte mít ale strach, vše je zabezpečeno a spadnout dolů nemůžete. Asi ve dvou třetinách stezky pak bude k výstupu lákat vyhlídková věž, která by měla být vysoká 45 metrů. Dolů se můžete svézt na suchém tobogánu, který má přes padesát metrů, jedna jízda stojí padesát korun.

Nová atrakce bude přístupná celoročně. Kromě Štědrého dne.

Otevření Stezky korunami stromů v Janských Lázních

Kde: Stezkami korunami stromů Krkonoše, Krkonošská, Jánské Lázně

Vstupné

Lná cena: 220 Kč
Snížená cena: 180 Kč
Rodinné vstupné: 560 Kč

Více informací naleznete na www.stezkakrkonose.cz