Přijďte si užít letní prázdniny se svými dětmi do Parku Mirákulum, který letos otevřel své dveře dne 14. dubna 2017 a hned první den si můžete užít připravený bohatý program.

Kdy: 14. duben 2017 – říjen 2017 od 10:00 do 18:00 hodin

Park Mirakulum otevřel Vodní svět na sezónu 2017

Vodní svět v Mirákulu prošel velkou rekonstrukcí, jejímž cílem bylo, aby voda, která v něm cirkuluje, byla i ve dnech s nejvyšší návštěvností čistá. Proto byl instalován nový a výkonnější systém filtrování vody. Jde o technologii srovnatelnou s těmi, kterou využívají velká aquacentra.

Vodní svět se ovšem proměnil i navenek. Přibyly některé nové prvky, třeba pro děti velice atraktivní „kyblíková“ sprcha či zastínění pro ,,znavené rodiče“. Základem Vodního světa i nadále zůstává vodopád, který napájí celý systém potoků, potůčků, koryt a tůněk.

Děti si tu mohou zahrát třeba na Macha a Šebestovou a vyzkoušet si, jaké to je, když se porušují přírodní zákony – voda tu totiž umí téct i do kopce. Jen budou muset trochu přiložit ruku k dílu a zatočit šnekovými mlýnky. Mohou také měnit směr toku pomocí stavidel a poslat si vodu do „svého“ rybníčku nebo si vyzkoušet její sílu, když se jí do cesty postaví malé mlýnské kolo.

Park Mirakulum otevřel Vodní svět na sezónu 2017

Koho by snad omrzely prolézačky, může se vydat za zvířátky. Vedle několika výběhů pro lesní zvěř a voliér pro ptactvo je v areálu také kontaktní ZOO, kde si děti mohou pohrát s roztomilými kozičkami. Nechybí ani naučné zahrady a stezky, kde se hravou formou dozvíte řadu zajímavostí o rostlinách, které nás obklopují. Celé čtyři hektary jsou vyhrazeny původnímu vzrostlému lesu, aby si návštěvníci mohli prohlédnout přírodu v její ryzí podobě. Ani tady nechybí různé herní prvky a relaxační místa.

Kde: Mirakulum, Topolová 629, Milovice

Vstupné

Park Mirakulum otevřel Vodní svět na sezónu 2017

Vstupné do Mirákula stojí o víkendu, svátcích a prázdninách 210 korun, rodinná vstupenka 540 nebo 720 Kč.

Více informací naleznete na www.mirakulum.cz