Pohádkové bytosti ožívají a vtáhnou vás do svých her a radovánek. Veselé princezny a čarodějnice, popletení čerti a čarodějové, ale i čarocezny a čertenice vás netrpělivě čekají na nádvoří hradu a zámku, aby spolu s vámi zažili pohádková dobrodružství!

Kdy: 27. květen 2017 – 24. září 2017 od 10:00 do 17:00 hodin

Pohádkové rejdiště na Starých Hradech

Pohádkové bytosti ožívají na Starých Hradech každý den po celý rok a vtáhnou vás do svých her a radovánek. K tomu všemu vás každou sobotu a neděli na velkém hradním nádvoří netrpělivě čekají veselé princezny a čarodějnice, popletení čerti a čarodějové, ale i čarocezny a čertenice. Zažijete s nimi spoustu zábavy, soutěží a her pro děti i dospělé – přijďte si hrát!

Každou sobotu a neděli  jsou pro vás na nádvoří hradu a zámku připraveny soutěže a hry s opravdovými pohádkovými bytostmi. Přijeďte si pohrát s princeznou a čarodějnicí, nakrmte obry a zkuste si čertovský závod s pekelnými vidlemi. Nemine vás sladká odměna a hlavně spousta zábavy!

Pohádkové rejdiště na Starých Hradech

Po celý den pak můžete navštívit o tři pohádkové prohlídkové okruhy s draky, vodníky, obry, skřítky, čarodějnicemi, vílami, čertíky, čerticemi i čertenicemi: Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou, Zámecké pohádkové sklepení a Hradní pohádková půda.

Kde: Staré Hrady 1

Více informací naleznete na www.starehrady.cz