Na 45. ročníku Rallye v Českém Krumlově můžete očekávat Rallye Legendy Show nebo New Energies Rallye Český Krumlov. Uvidíte vozidla poháněná alternativními zdroji ( elektřinou, CNG, PLG a auta s hybridním pohonem) a mnoho dalšího.

Kdy: 19. květen 2017 – 20. květen 2017

Rallye Český Krumlov 2017

Jako minulý rok, tak i letos je soutěž zařazena do FIA Evropského poháru, tentokrát s koeficientem 3, Mediasport Mezinárodního mistrovství České Republiky v rallye nebo Mistrovství České republiky v rallye historických automobilů.

Letošní ročník nabízí tradiční rychlostní zkoušky ( například Rožmitál, Bohdalovice, Kohout, Malonty či Lipno) i vyvrcholení závodů v podobě dvou polokruhových náročných zkoušek na Lipně. Divácky atraktivní je i slavnostní start a vyhlášení vítězů v bezprostřední blízkosti historického centra jednoho z nekrásnějších měst v ČR.

Rallye Český Krumlov 2017

Další tip k návštěvě je rozhodně prohlídka servisního parkoviště a divácké superspeciálky v Českých Budějovicích. Oceněním pro organizátory i účastníky je skutečnost, že Rallye Český Krumlov byla v hodnocení soutěží Evropského poháru FIA vyhlášena v roce 2011 jako ta nejlepší.

Kde: Český Krumluv

Více informací o akci naleznete na www.rallyekrumlov.cz