Jedenáct nominací na evropskou cenu za architekturu Mies van der Rohe Award a tři stavby vyhlášené nejlepším domem světa jsou důkazem, že kvalitní architektura se dá dělat i v malém regionu Horního Slezska. Přijďte se podívat na zajímavou výstavu s názvem Prostory na míru, a to ve dnech od 9. května do 11. června 2017 do Galerie Architektury Brno.

Kdy: 9. květen 2017 – 11. červen 2017

Robert Konieczny – Prostory na míru

Robert Konieczny přijede osobně zahájit světovou premiéru retrospektivní výstavy svých prací do brněnské Galerie architektury. Návštěvníci na velkoformátových fotografiích, plánech, modelech, videích a osobní zpovědi architekta poprvé spatří téměř dvacetiletou práci jeho ateliéru KWK PROMES. Výstava je součástí festivalu Archikultura 2017 a připravila ji Galerie Architektury Brno za podpory ostravského Kabinetu architektury. Po její brněnské premiéře výstava poputuje do dalších českých a evropských galerií.

Robert Konieczny – Prostory na míru

Zahájení výstavy bude předcházet přednáška Roberta Konieczneho, jež se bude konat 9.května 2017 v 15.00 hodin v aule A310 na Fakultě architektury Vysokého učení technického v Brně, Poříčí 5.

Výstava bude otevřena úterý – neděle od 10.00 do 18.00 hodin a potrvá do 11. června 2017. Vstupné na výstavu je dobrovolné.

Kde: Galerie Architektury Brno, Starobrněnská 18, Brno – střed

Robert Konieczny – Prostory na míru

Více informací naleznete na www.galeriearchitektury.cz