Hudební a divadelní Sedmihorské léto je jedním z nejoblíbenějších a nerozsáhlejších festivalů v Českém ráji. V samostatných termínech přináší koncerty a divadelní představení a také zahraniční hvězdy. Po skupinách Alphaville a Smokie letos vystoupí Paddy Kelly z legendárních Kelly Family.

Kdy: 30. červen 2017 – 31. srpen 2017

Sedmihorské léto 2017 v Karlovicích

Hudební a divadelní Sedmihorské léto 2017 je nejrozsáhlejším festivalem v Českém ráji, který má již několikaletou tradici. V roce 2017 opět přináší v jedenácti termínech herecké i muzikantské hvězdy.

Festival je znám svou úžasnou atmosférou, pohodou a také obrovskou pergolou, která vévodí areálu.

Program od 17. srpna 2017

Čtvrtek 17. 8. MARIE ROTTROVÁ & NEŘEŽ
Jedna z nejoblíbenějších a nejuznávanějších českých zpěvaček. S hity jako Kůň bílý, Řeka lásky, Měli jsme se potkat dřív, Markétka nebo Lásko, voníš deštěm.

Sobota 19. 8. HAPPY FACES FESTIVAL & MICHAEL PATRICK KELLY 
Legendárního forman skupiny Kelly Family jako hvězdu jednodenního festivalu. Dále vystoupí: Vlasta Horváth, Alžběta Kolečkářová a Public Relations.

Čtvrtek 24. 8. RUKOJMÍ BEZ RIZIKA
Skvělá situační komedie. Hrají: Václav Vydra, Jan Šťastný, Jana Boušková, František Skopal a další.

Čtvrtek 31. 8. ČECHOMOR

Sedmihorské léto 2017 v Karlovicích

Oblíbená skupina v čele s Karlem Holasem a Františekem Černým přiváží na Sedmihorské léto v originálním pojetí české, moravské a slovenské lidové písně. Zažijte megahity jako Proměny, Velické zvony, Mezi horami, Místečko a mnoho dalších.

Kde: Sedmihorky 10, Karlovice

Vstupné:

Vstupenky jsou k dispozici na www.sedmihorskeleto.cz a na www.evstupenka.cz

Více informací naleznete na www.sedmihorskeleto.cz