Přijďte si poslechnout rockovou hudební skupinu Divokej Bill na hrad Špilberk, která zahraje své hitovky nejen z alba Tsunami. O zábavu zde rozhodně nebude nouze.

Kdy: 12. červenec 2017 od 19:30 hodin

Skupina Divokej Bill na hradě Špilberk

V Brně na Špilberku na velkém nádvoří zahraje Divokej Bill v rámci turné k aktuální desce Tsunami. Kromě nových písniček ale zazní i osvědčené hitovky.

Divokej Bill je česká folk rocková hudební skupina z Úval u Prahy. Uskutečnila turné například se skupinami Čechomor (10 : 20 Connection Tour), Tři sestry (Turné pro radost) a v Anglii odzpívala turné se skupinou The Levellers. 5. května 2017 skupina vydala desku Tsunami a následně odstartovala šňůru třiadvaceti koncertů, kterou si můžete poslechnout třeba 12. července 2017 na hradě Špilberk. Tsunami je též prvním albem Divokýho Billa, které vyšlo i na LP.

Skupina Divokej Bill byla založena v roce 1998 v Úvalech. Během dvou let se ustálil i sestava a kapela začala koncertovat, mimo jiné hrála i na prvních ročnících Rock for People, díky čemuž navázala spolupráci s Ameba Production.

Když kapela přibrala do sestavy banjo, nahrála demosnímek, se kterým se přihlásila do několika vyhledávacích soutěží (Rock Nymburk, Jim Beam rock, Broumovská kytara, Rock fest Dobříš), na nichž se většinou umístila v rámci prvních třech míst.

Skupina Divokej Bill na hradě Špilberk

Na poslední desku Tsunami (2017) získala skupina pozitivní ohlasy, web iReport například napsal, že je očividně Divokej Bill sám se sebou spokojený a nehodlá se měnit; celkově je deska příjemným osvěžením.

Kde: Špilberk 210/3, Brno

Vstupné

Jednotná cena za 380 Kč seženete například na www.ticketstream.cz

Více informací naleznete na www.spilberk.cz