Den před Štědrým dnem se v areálu Ski Příčná uskuteční zahájení lyžařské sezóny. Zkraťte si návštěvou čekání na Ježíška. Bohatý zábavní program je připraven nejen pro děti.

Kdy: 23. prosinec 2017

Slavnosti na sněhu a zahájení lyžařské sezóny v areálu Ski Příčná

Ski Příčná je součástí sportovně rekreačního areálu  a kongresového centra s hotelem Bohemaland. Je to ideální místo pro aktivní odpočinek v létě i v zimě. Ski aréna Příčná je vybavena čtyřsedačkovou lanovkou s nástupním pásem a umělým zasněžováním se sjezdovkou o délce 1300 m. Je zde i dětská lyžařská školka s lanovým „tahacím“ vlekem, půjčovna lyží a Ski servis.

V zimním období je k dispozici i tenisová nafukovací hala vhodná i pro další aktivity.  Ubytování v areálu poskytuje hotel Bohema, Sporthotel Bohema a penzion U lanovky přímo u nástupní stanice lanovky. Centrem areálu je společenská budova s recepcí areálu, ve které se nachází restaurace s kapacitou 250 míst, společenský sál pro 200 osob, variabilní kongresové a školící prostory pro 300 osob, bar a diskotéka. Je možné využít i finskou saunu s ochlazovacím bazénkem. Parkoviště v areálu zdarma.

Slavnosti na sněhu a zahájení lyžařské sezóny v areálu Ski Příčná

V zimě jsou k dispozici 2 tenisové kurty s umělou trávou v přetlakové hale, fotbalové a volejbalové hřiště, hřiště pro košíkovou. Součástí areálu je i umělé jezero a rozsáhlé venkovní prostory. Protože areál leží mimo zastavěné území, mohou se zde pořádat i venkovní akce a koncerty prakticky bez omezení hluku. Celoročně je tu možnost vyjížděk na koních včetně výuky s instruktorem, tak i vyjížďky s kočárem taženým koňmi do okolí.

Kde: Zlaté Hory 828

Více informací naleznete na www.ski-pricna.cz