4. ročník letního filmového a hudebního festivalu SLAVONICE FEST ODSTARTUJE VEČER VE STŘEDU 2. SRPNA A VYVRCHOLÍ VELKOU TANEČNÍ  PARTY V NEDĚLI 6. SRPNA 2017!

Kdy: 2. srpen 2017 – 6. srpne 2017

Slavonice Fest 2017

Filmové projekce jsou stejně jako v minulých dvou letech soustředěné do centra renesančních Slavonic, kde přibyde pro velký zájem diváků další, v pořadí už sedmý projekční sál. Hudební část festivalu bude stejně jako v roce 2016 jak ve Slavonicích, kde se na nové Open Stage odehrají velké večerní koncerty, tak i v oblíbené hudební Stodole Maříž, kam si zajedeme festivalovým autobusem na pohodové odpolední koncerty. Tradiční noční after party s předními DJ´s nemůžou být ani letos jinde, než v kultovním Kulturáku.

Slavonice Fest 2017

Festival ani letos nebude soutěžní. Jedinou cenou, kterou SLAVONICE FEST udělí, bude Cena diváků pro nejlepší film. Tu loňskou získal film Učitelka režiséra Jana Hřebejka a scénáristy Petra Jarchovského s vynikající Zuzanou Mauréry v hlavní roli. Kdo zvítězí letos, je jen na Vás!

Ve středu 2. srpna proběhne slavnostní předpremiéra filmu režiséra Jana Svěráka Po strništi bos. Film, který se natáčel ve Slavonicích, bude představen za přítomnosti režiséra a některých herců v letním kině na náměstí Míru ve Slavonicích. Na předpremiéru nebude možné si předem rezervovat místa.

Filmový a hudební festival – 54 filmů z celého světa – 92 projekcí v šesti sálech soutěžících o cenu diváků (5 sekcí, 5-7 delegací k filmům), 5 projekci v letním kině na náměstí. 15 koncertů – 8 ve stodole Maříž, 6 na open stage ve slavonickém parku, 1 v kulturním domě kde proběhnou i 4 noční taneční party.

Slavonice Fest 2017

Dále se můžete těšit na dvoudenní soutěžní přehlídku krátkých studentských filmů, vernisáž obrazů a soch v Mařížském kostelíku. Pro děti: dopolední filmový program, odpolední výtvarné dílny.

Více informací včetně programu naleznete na oficiálním webu akce na www.slavonicefest.cz