Těšit se můžete na šlehačkovou bitvu, parádní, chutný dort a promítání letního kina – FLOK. Na velkém plátně poběží Trhák. Začínáme v 19:30, plášť munici i dort budeme mít pro všechny dle rezervací, jste srdečně zvaní, přijďte.

Kdy: 11. červenec 2017 od 19:30 hodin

Trojhalí slaví třetí narozeniny

I letos se můžete těšit na šlehačkovou bitvu, parádní, chutný dort a promítání letního kina  – FLOK.  Na velkém plátně si pustíme Trhák. Akce začíná v 19:30 hodin, plášť munici i dort bude pro všechny, jste tímto srdečně zvaní.

Trojhalí Karolina je historickým prostorem nově určeným pro širokou veřejnost, která zde nachází rozmanitý program. Jde o kulturní památku, která svým moderním využitím vytváří unikátní kombinaci ostravského průmyslového dědictví a nové multifunkčnosti, krásy, energie a síly.

Jedná se o multifunkční prostor, který je určený pro širokou veřejnost. Je složen z budov Dvojhalí, kde je možné variabilně využívat prostor pro různé kulturní a společenské akce a budova Ústředny, kterou lidé mohou využívat ke sportovním účelům.

Trojhalí slaví třetí narozeniny

Místo a arzenál si rezervujte pomocí emailu. Napište na kristyna.lindovska@trojhali.cz své jméno a počet osob, které se šlehačkové bitvy účastní.

Kde: Ruská 2887/101, Ostrava

Více informací naleznete na www.trojhali.cz