Zavítejte na Tradiční Údolskou pouť mezi krásnými roubenými chaloupkami, která se nachází v malebné vesničce Kryštofovo Údolí pod Ještědem.

Kdy: 29. červenec 2017 – 30. červenec 2017 od 9:00 do 18:00 hodin

Údolská pouť 2017 v Kryštofově Údolí

Jak se již stalo tradicí, také v tomto roce se v posledním červencovém víkendu 29. a 30.7.2017 bude konat Údolská pouť, která přinese plno zábavy pro děti i dospělé v již zažitém duchu. Těšit se můžete na kolotoče, bohaté občerstvení a tradiční řemeslný jarmark.

Vstupenky na pouť jsou slosovatelné, nevyhazujte je! Výherce získá soukromý vyhlídkový let balonem pro dvě osoby. Losování proběhne na hlavním podiu v neděli 30.7.2017 v 16:30. Vylosované číslo zveřejníme na webových stránkách obce v sekci aktuality. Výhra bude osobně k vyzvednutí v kanceláři obecního úřadu v úředních hodinách.

Údolská pouť 2017 v Kryštofově Údolí

Místní, v obci trvale hlášení občané, děti a držitelé průkazů ZTP mají vstup zdarma, ostatní zaplatí vstupné ve výši 40 Kč. Doprava a s ní spojená uzavírka obce bude řešena stejně jako v minulých letech. Obec bude v sobotu i v neděli od 6.00 hod.do minimálně 18.00 hod. uzavřena pro veškerý průjezd, včetně autobusů MHD, které budou končit na křižovatce na Chrastavu a Machnín. Odtud bude možné pokračovat do středu obce speciálními historickými autobusy. Jak se v minulých letech osvědčilo, nebudou vydávány žádné povolenky ani volné vstupenky, ale majitelé nemovitostí budou do uzavřené zóny pouštěni na základě seznamu u vjezdu. Pro všechny ostatní obyvatele i rekreanty obce, mající nemovitost od křižovatky ke koupališti směrem k Novině a pro celou Novinu platí až na výjimečné případy nutnost volit v době dopravní uzávěry cestu do Liberce přes Křižany.

Program akce:

Údolská pouť 2017 v Kryštofově Údolí

Akce nabízí stánky s tradičními řemesly – krajkářka, tkadlena, kovář, keramici, slaměné výrobky, výroba skleněných figurek, dřevořezba, košíkář, středověká střelnice. Údolskou pouť dále obohatí medovina, soukromý lihovar, krůtí speciality, prasátko na grilu, ryby. Taneční zábava pod širým nebem, ohňostroj.

Kde: Kryštofovo Údolí 166, Kryštofovo Údolí

Vstupné:

Plná cena: 40 Kč
Děti do 15 let a osoby ZTP: zdarma

Více informací naleznete na www.krystofovoudoli.eu