V rámci cyklu rockových koncertů s názvem Valtické rockobraní vystoupí na zámeckém dvoře ve čtvrtek 10. srpna od 19:00 hodin valtická kapela Irnis, následně zahraje brněnská kapela Dextreat.

Kdy: 10. srpen 2017 od 19:00 do 23:59 hodin

Irnis – Valtické rockobraní: Irnis a Dextreat

Irnis (pop-rock, Valtice) 

IRNIS jsou 3 kluci z Valtic, kteří dali dohromady kapelu už v lavici základní školy, i když v té době ještě na nic neuměli hrát. Opravdu aktivně se svému energickému pop-rocku začali věnovat v roce 2012. Od té doby vydali album, které pokřtil Michal Hrůza, s několika singly byli na TV Óčko i v rádiích a se svou show objeli republiku. Na kontě mají také vítězství v soutěži Muzikomat 2016. 10.8. na valtickém Rockobraní zahrají téměř po roce na domácí půdě.

V hudbě IRNIS najdete prvky různých stylů: od popu, rocku, alternative, hip hopu až po metal. Přes stylovou rozmanitost si ale kapela zakládá na českých textech, silných melodiích a energické show na vystoupeních.

Dextreat (Rock, Brno)

DEXTREAT je brněnská kapela pohybující se na poli rocku a příbuzných stylů, tvořená muzikanty, kteří vás provedou vlnami melancholie kloubící se s bezprostřední energií. Hudba je pro ně totiž vášní.

Nástrojové obsazení:
Kytara / zpěv – Michael Bobek, Kytara – Aleš Milotínský, Baskytara – Ondřej Kapral, Bicí – Ladislav Šiška

Dextreat – Valtické rockobraní: Irnis a Dextreat

Kde: Zámek 1, Valtice

Vstupné:

Vstupenky za 100 Kč v předprodeji, na místě 150 Kč.

Více informací naleznete na www.zamek-valtice.cz