Navštivte Vánoční veletrhy na brněnském výstavišti a načerpejte inspiraci pro nákup dárků. Čeká na vás více než 400 prodejců z celé republiky i ze zahraničí,  ale i pestrý doprovodný program. Vystoupí například Martin Harich, Milan Peroutka nebo Voxel. Novinkou budou workshopy v kuchyňském studiu a řemeslné dílně.

Kdy: 8. prosinec 2017 – 17. prosinec 2017

Vánoční veletrhy na brněnském výstavišti

Vánoce se na brněnském výstavišti slaví již několik desetiletí. Ani letos tomu nebude jinak – od 8. do 17. prosince se zde totiž budou konat Vánoční veletrhy, které nabídnou zejména inspiraci pro nákup vánočních dárků, ale i zábavný doprovodný program.

Na co se můžete těšit?

  • 500 prodejních stánků
  • řemeslnický jarmark
  • výrobky chráněných dílen
  • Moravský vánoční trh s občerstvením
  • atraktivní kombinace předvánočních nákupů a hudebních vystoupení pro celou rodinu
  • bohatý doprovodný program – více než 30 koncertů, hudebních a divadelních představení

Nákupy dárků
Na Vánočních veletrzích se představí téměř 400 prodejců. Návštěvníci tak mohou vybírat z různorodého sortimentu zboží – od hraček, oblečení, potřeb do domácnosti až po kosmetiku či různé pochutiny. Velice vyhledávané jsou také regionální a farmářské výrobky.

Vánoční veletrhy na brněnském výstavišti

Doprovodný program
V rámci Vánočních veletrhů vystoupí mnoho zpěváků, hudebníků i folklorních skupin. Nově jsou připraveny také workshopy v kuchyňském studiu. Dozvíte se tak vše o tradičních vánočních pokrmech. O víkendu pak kulinářskou show předvede MasterChef Petr Jonáš. Navštívit můžete také řemeslnickou dílnu, kde získáte řadu tipů a triků, jak si vyrobit vlastní vánoční dekorace. Vyhledávaným je také řemeslnický jarmark.

Kde: Výstaviště 405/1, Brno

Vstupné:

Základní celodenní vstupenka: 40 Kč

Parkování je v areálu výstaviště zdarma.

Více informací naleznete na www.bvv.cz