Na Velikonoce v Mikulově je přichystaný bohatý program od 13. do 17. dubna, v němž nechybí každoroční Hledání velikonočních vajíček ani výroba velikonočních dobrot a dekorací. Město navíc přivítá další řemeslný jarmark a vystoupení kapel a folklorních souborů.

Kdy: 13. duben 2017 – 27. duben 2017

Velikonoce v Mikulově

Na nadcházející svátky se můžete naladit již Zeleným čtvrtkem, na kterém bude pro návštěvníky připravené odpolední workshop v Eat Art Gallery, kde se budou péct velikonoční beránky a perníčky. Děti budou mít možnost zahrát si na oblíbeném Hledání velikonočních vajíček na Kozím hrádku.

Během soboty a neděle se na Náměstí otevře velikonoční jarmark, kde se návštěvníci setkají s ukázkami tradičních řemesel i velikonočních rukodělných technik, jako je pletení pomlázek a zdobení kraslic. Program na pódiu nabídne hudební a taneční vystoupení různých žánrů, pro ty nejmenší budou připraveny výtvarné dílničky či dětská divadelní představení.

Velikonoce v Mikulově

Speciální akce organizují rovněž některá restaurační a ubytovací zařízení, která kromě velikonočního menu lákají na ochutnávky vín a večery s cimbálem. Návštěvníci mohou zamířit také na zámek, Kozí hrádek, do Dietrichsteinské hrobky či židovský hřbitov.

Kde: Mikulovská rozvojová, Náměstí 158/1, Mikulov

Více informací naleznete na www.mikulov.cz