Pro někoho Grébovka, pro někoho Havlíčkovy sady. Všichni ale mají na mysli jedno – dechberoucí park v Praze 2, který je každoročně dejištěm Vinobraní na Grébovce. Letos se na Grébovce sejdeme ve dnech 23. a 24. 9. 2022.

Největší pražské vinobraní v dechberoucích parku Grébovka! Vybraná vína, lahodný burčák, delikatesy z celého světa, tradiční řemesla a především jedinečná možnost vyrazit si společně s přáteli či rodinou.

Vinobraní v Havlíčkových sadech je pravděpodobně největší a nejnavštěvovanější akcí svého druhu v Praze. Grébovka nebo Havlíčkovy sady jsou často označovány jako skrytý klenot v samém srdci Vinohrad. Krása prostoru, ochutnávky vybraného vína a delikates, živá hudba různých žánrů, taneční show, program věnovaný vinařským tradicím lákají každoročně davy návštěvníků z Prahy a celé České republiky. Pro děti bude opět připraven zajímavý doprovodný program, poutavé vzdělávací aktivity, výtvarné dílny, divadlo a soutěže pro celou rodinu. Na místním vinobraní si přijde na své úplně každý!

Zdroj: ZDE