Celostátní výstava nejen exotického ptactva pořádaná společně s chovatelskými organizacemi. Spodní výstavní halu obsadí bažanti, vodní ptáci, holoubci a dvě velké expozice akvaristiky, přízemí pak nebodované exotické ptactvo, prezentovat se zde budou i pěstitelé květin a rostlin, a teraristé.

Kdy: 25. říjen 2017 – 29. říjen 2017 od 9:00 do 17:00 hodin

Výstava Exotika v Lysé nad Labem

Výstava proběhne ve všech výstavních prostorách a bude rozdělena na 4 části. Halu B obsadí bažanti, vodní ptáci, holoubci a dvě velké expozice akvaristiky, prezentovat se zde budou i pěstitelé květin a rostlin. V prvním patře pak proběhnou otevřené bodované výstavy exotických ptáků a budou zde i ptáci nebodovaní. V nové hale bude velká expozice teraristická a v hale A1 bude komerční prodej. Tím vznikne velmi rozsáhlá kompozice živých tvorů a rostlin z exotických krajin, ve které si každý návštěvník najde to svoje.

Tato výstava by měla být možností pro chovatele, nejen exotického ptactva pochlubit se výsledky své práce a pomoci s propagací této zájmové činnosti u široké, zatím nechovatelské veřejnosti.

Výstava Exotika v Lysé nad Labem

Kde: Výstaviště Lysá nad Labem, Masarykova 1727, Lysá nad Labem

Vstupné:

Plná cena: 120 Kč
Snížena cena: 80 Kč
Děti do 10 let, ZTP/P: zdarma

Více informací naleznete na www.vll.cz