Wakeboard kemp je určen pro děti od 10 let a dospělé všech výkonností a věku. Začátečníky budou zkušení trenéři učit správné základy jízd na wakeboardu, zdatnější jezdci se naučí i pokročilé freestyle triky. Těšit se můžete také na paddleboarding, jógu, přednášku první pomoci a další aktivity.

Kdy: 19. červenec 2017 – 21. červenec 2017

Wakeboard kemp

S posunováním hranic jezdců pomůže Patrik Hanes, nejlepší jezdec v ČR, Mistr ČR a 5. z Mistrovství světa. Eda Hanes, šéftrenér strážského wakeboardingu, Lukáš Ruml, prorider za kiteboarding.cz a René Król, 4*mezinárodní rozhodčí wakeboardingu.

Výuka bude probíhat na rezervovaném 2.0 systému vleku, který je ideální pro začátečníky a na velkém vleku, který bude využit zdatnějšími jezdci. V průběhu kempu se na tento vlek stoprocentně přesunou všichni jezdci.

Pro účastníky kempu bude k dispozici několik wakeboardů, paddleboardů. Dalšími volnočasovými aktivitami bude volejbal, petang, yoga i paddleyoga a připraveny jsou také soutěže o hodnotné dárky.

V ceně kempu je zahrnuta plná penze, kdy snídaně probíhají formou švédských stolů. Obědy jsou podávány na základě přání jezdců a po oba dva večery proběhne grilování. Jezdci budou ubytováni ve vlastních stanech, přímo v areálu Wakeparku Hradec Králové, ale stany se dají po předchozí domluvě zapůjčit. Wakeboard kemp má omezenou kapacitu pro 20 účastníků.

Wakeboard kemp

V ceně není zahrnuto půjčovné stanu – 200 Kč/noc pokud nemáte svůj, půjčovné wakeboardového vybavení a doprava.

Kde: Wakepark, Pardubická, Hradec králové

Vstupné

Cena 5.999
V ceně je zahrnuto 3x celodenní permanentka, ubytování, plná penze, koučink atd.