Nedočkavé lyžaře a snowboardisty láká páté největší lyžařské středisko Rokytnice nad Jizerou na super podmínky v podobě kvalitní přírodní nadílky v kombinaci technického sněhu. Sjezdové tratě budou poprvé nabízet čerstvý manšestr již tento předvánoční víkend.

Kdy: 17. prosinec 2017 – 24. prosinec 2017

Začátek sezóny ve Skiareálu Rokytnice nad Jizerou – do Štědrého dne za ceny vedlejší sezóny

Provoz lanové dráhy Horní Domky a lanovky na Lysou horu odstartuje v 8 hodin v sobotu 16. prosince. Lanovky doplní vleky Zalomený a Kaprun pro děti. Příznivci jízdy na lyžích budou moci zaříznout své hrany do tři kilometry dlouhé modré Turistické sjezdovky nebo vyzkoušet Slalomák a ostatní tratě v pravé části Lysé hory.

Od neděle 17.12.2017 až do Štědrého dne lyžujeme za ceny vedlejší sezóny!!

Začátek sezóny ve Skiareálu Rokytnice nad Jizerou – do Štědrého dne za ceny vedlejší sezóny

Vedle ukázkových sjezdovek bude pro návštěvníky připravena řada doplňkových služeb. Přímo v hale lanové dráhy Horní Domky se nachází půjčovna Rokyrental s nabídkou špičkového lyžařského vybavení značek Rossignol, Dynastar a Lange. Součástí půjčovny je také VIP testovací centrum Rossignol, které láká na nejnovější modely lyží doplněné profesionálním ski servisem. Pro začínající lyžaře je připravena zóna ROKY BABY s dětským pojízdným pásem, výukovými lekcemi a službou hlídání dětí v dětském koutku. Všechny výše uvedené služby bude zajišťovat lyžařská škola Major Ski School, která má v Rokytnici již dlouholetou tradici.  Velkou změnu zakusí milovníci kvalitního a chutného jídla, které bude pro návštěvníky areálu Horní Domky nově připravovat renomovaná společnost zajišťující gastro služby.

Provozní doba přepravních zařízení je denně od 8:00 do 16:00 hodin. Do areálu se dostanete Skibusy.

Kde: Horní Rokytnice 702, Rokytnice nad Jizerou

Vstupné:

Plná cena: 550 Kč
Snížená cena: 390 Kč

Více informací naleznete na www.skiareal-rokytnice.cz