Navštivte 4. ročník závodu běhu s názvem Zeměrájem naboso. Těšit se můžete na soutěže ve tvoření bosýma nohama, komentované procházky po stezce naboso s instruktorem, vtipnou přednášku i prezentace. Navíc zažijete jedinečnou příležitost projít se po žhavém uhlí! Kromě toho si samozřejmě užijete stovku dalších atrakcí Zeměráje.

Kdy: 10. červen 2017 od 10:00 do 18:00 hodin

Zeměrájem naboso v Kovářově

Akce nabízí přírodní park plný zážitků pro děti i dospělé u Orlické přehrady. Více než sto různých her, hlavolamů a dobrodružných úkolů na ploše devíti hektarů je vytvořeno tak, aby se do hry a řešení mohla zapojit celé rodina. Najdete zde i několik skutečně výjimečných atrakcí.

Návštěvníci zde objeví reálnou vesnici z raného středověku obklopenou zahradami a pastvinami, kde si můžete společně s jejími obyvateli vytočit nádobu na kopacím hrnčířském kruhu, příst a tkát, mlít mouku, podrbat kozy nebo třeba okopávat zahrádky. Dále na vás čeká kilometr dlouhá stezka naboso – jako jediná v ČR vedená v rozmanitém terénu přes les, louku, skály, pole, balvany, potok a dotvořená různými přírodními materiály jako šišky, oblázky, jehličí aj. Její součástí jsou i balanční prvky a řada zábavných úkolů zaměřených na poznávání české přírody. Připravena je také přírodní krytá herna, archeologické i paleontologické naleziště, různá bludiště a hřištělukostřelnice, fotbalgolf, vodní hrátky, dobrodružné hledání tajemných symbolů, které skrývají záhadu ukrytého pokladu nebo pátrání po Kamenech času.

Zeměrájem naboso v Kovářově

Kde: Kovářov 201, Kovářov

Vstupné

Vstupné činí 100 Kč
Děti do 2 let a držitelé ZTP průkazu mají vstup zdarma.

Více informací naleznete na www.zemeraj.cz