Aquapark Uherské Hradiště, ve kterém se můžete svézt po nejdelším tobogánu v České republice, nabízí příjemnou relaxaci i bohaté sportovní vyžití v nově vybudovaném areálu. Je rozdělen do čtyř zón. První tři zóny jsou ve vnitřní části areálu, čtvrtou zónu tvoří venkovní prostory pro letní provoz.

Zóna 1 je zaměřena na kondiční plavání a výuku plavání jak jednotlivců, tak organizací. Nachází se v ní dva bazény a parní kabina.
Zóna 2 je určena pro aktivní vodní radovánky i relaxaci.
Zóna 3 je vybavená 4 saunami, které navozují příjemnou a relaxační atmosféru.
Zóna 4 – letní aquapark s letní terasou s občerstvením a bufet u dětského bazénu.

Víceúčelový bazén

Pro ty, jež rádi plavou, je nachystáno 6 plaveckých drah  víceúčelového bazénu o délce 25 m. Součástí tohoto bazénu jsou atrakce pro všechny milovníky vody a zábavy. Jedná se o masážní lavice, perličky, míčový záliv, vodní chrliče, vlnový záliv, skluzavky, lezeckou stěnu a houpací síť.
Dětský bazén

Pro děti je určen venkovní dětský bazén s vodním hřibem, vzduchovými perličkami, vodním chrličem a ježkem. U bazénu je slunečníky stíněná plocha s pružinovými herními prvky pro menší děti.


V areálu jsou pro návštěvníky volně přístupná sportovní hřiště – víceúčelové, beachvolleybalové, na pétanque a plážový fotbal. K dispozici je i stolní tenis, velké zahradní šachy, badminton nebo aquazorbing.

Samozřejmostí je přístup na tobogány a nerezový výplavový bazén.

Detaily otvírací doby naleznete zde.

Aquapark Uherské Hradiště