Koupaliště Dobré Vás zve k návštěvě sportovně rekreačního zařízení v malebném prostředí podhůří Orlických hor.

Lůžková kapacita celého objektu je 50 lůžek ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích. Součástí je místnost společenská s televizí, vhodná ke školení nebo výuku žáků škol v přírodě. Stravování je zajištěno formou plné penze či polopenze. Nachází se zde stylová vinárna k příjemnému posezení s přáteli, kde je možnost zajištění pro svatby, školení, různá setkání. V letních měsících je zajištěno občerstvení ve venkovním bufetu.

V areálu se nachází velký plavecký bazén se dvěma skokanskými můstky a malý bazének pro příjemné koupání malých dětí. Celý areál je obklopen kouzelnou přírodou podhůří Orlických hor a je zde možnost stanování při táborovém ohni. V bezprostřední blízkosti se nachází voljebalové hřiště, tenisový kurt a fotbalové hřiště, kde je možnost pronájmů.

Toto zařízení je ideální pro ozdravné pobyty školní mládeže, výlety, tréninkové soustředění sportovních mužstev, školní srazy a v neposlední řadě rodinné rekreace. Je zde možnost ubytování ve čtyřech čtyřlůžkových chatkách s možností používání kuchyňky vybavené lednicí, sporákem a ostatním kuchyňským vybavením.

V obci Dobré je také příležitost pro individuální výcvik na koních.

Koupaliště Dobré