Koupaliště v Rudě poskytuje prostor pro příjemnou letní rekreaci pro celou rodinu. Na své si přijdou více či méně zdatní plavci díky 40 x 15 metrů velkého plaveckého bazénu. V dětském bazénu se vyřádí i menší děti. Rozsáhlý areál koupaliště poskytuje dostatek prostoru jak pro klidný odpočinek tak pro sportovní vyžití s možností zapůjčení sportovních potřeb. V areálu se nachází kurt pro volejbal, pingpongové stoly a v neposlední řadě golfové a dětské hřiště.

Po celou sezonu (červenec – srpen) i mimo ni zde funguje stánek s bohatým občerstvením a prostorným posezením pod přístřeškem i mimo něj. Příležitostně se zde pořádají různé kulturní akce. V roce 2011 rudské koupaliště hostilo mimo jiné sjezd veteránů.

V areálu koupaliště lze zajistit i ubytování malých i větších skupin. Ubytovat se lze ve vlastních stanech v rozlehlém prostoru koupaliště nebo v chatkách. Poloha koupaliště na břehu řeky Moravy jej předurčuje k ubytování, občerstvení i dalšímu vyžití zejména ale nejen pro vodácké výpravy.

Ceník vstupného na koupaliště

Děti………………………………………………………………………………………………………………………………20,-Kč Dospělí………………………………………………………………………………………………………………………….40,-Kč Od 17:00 hodin sleva Děti………………………………………………………………………………………………………………………………10,-Kč Dospělí………………………………………………………………………………………………………………………….20,-Kč Permanentky Děti……………………………………………………………………………………………………….………………300,-Kč/rok Dospělí…………………………………………………………………………………………………………..………500,-Kč/rok

 

Koupaliště Ruda