Městský plavecký stadion Lužánky nabízí nepřeberné množství vyžití. K dispozici je padesátimetrový bazén s osmi drahami pro plavce je hloubkou 1,8 – 5 m a teplotou vody 27°C určen pro veřejnost i vrcholové sportovce. Skokanská věž a prkna ke sportovnímu prostředí neodmyslitelně patří. Výšky skokanských plošin jsou 10; 7,5; 5 a 3 m nad hladinou vody. V případě pěkného letního počasí je pro vás připravena venkovní terasa, se 6 sprchami a relaxačními lehátky, která je přístupná přímo z bazénové haly.

Nejen rodiče s dětmi potěší pobyt v relaxačním bazénu teplém až 34°C s hloubkou jen 0,8 m. Technologie úpravy vody odpovídá nejpřísnějším hygienickým normám – voda je vyměňována každou hodinu a její teplota je stabilní: cca 33-34°C. Přístup do tohoto bazénu je vhodný pro děti od jednoho roku. Dětské plenky do vody lze na požádání zakoupit na pokladně. Pro děti je k dispozici kompletně vybavená hernička i zázemí uzpůsobené přímo nejmenším návštěvníkům – s vlastními sprchami, umyvadly i sociálním zařízením. K dispozici jsou přebalovací pulty a postýlky a mysleli jsme i na diskrétní koutek pro kojící maminky. Jídlo dětem ohřejete v mikrovlnce.

A konečně je tady také možnost si oddychnou a občerstvit v Aquabaru. Občerstvení je přístupné ze suché i mokré zóny. Příjemné posezení, dobrá káva, deserty, poháry, teplé pokrmy. Pobyt vám zpříjemní i připojení k Wi-Fi.

Podrobný rozpis otevírací doby a cen najdete zde.

Bazén Lužánky