Dřevěná rozhledna je 12 m vysoká a je složena ze tří nad sebou umístěných vyhlídkových plošin. Za příznivého počasí nabízí krásný výhled na Orlické hory a město Luže.
Dřevěná, 12 metrů vysoká rozhledna s názvem Jahůdka stojí poblíž osady Bělá mezi městy Chrast a Luže na Chrudimsku. Rozhledna je rozčleněna do tří vyhlídkových plošin a nejvyšší je umístěna cca v 9 m. Na vrchol se dostanete vystoupáním 39 schodů – stupňů žebříku (vždy 13 do každého patra). Jedná se o soukromou stavbu, ke které si majitel postavil vlastní pozemní kolejovou lanovku od své zahrady.

Rozhledna nabízí výhled na Orlické hory, Krkonoše, Kunětickou horu nebo na městečko Luže u Skutče s poutním kostelem. Cesta k věži není značená, ale lze k ni dojít přes louku ze silnice č. 356 (Chrast-Luže). Nebo podél potoka od hřiště v obci Bělá (cca 300 metrů).

Tato zdánlivě snadno přístupná a zdaleka viditelná rozhledna je na kole téměř nesjízdná. Je totiž postavena na samotné hraně prudkého, třicetimetrového srázu nad obcí Bělá. Odtud k ní stoupá ve svahu vykopané schodiště a také malá kolejová pozemní lanovka. Z opačné strany je lán pole, který lze kolem lesa obejít, což je 250 metrů.

Nejsnadnějším přístupem by bylo přejet stopadesátimetrovou vzdálenost od silnice Luže – Chrast, což však lze pouze po sklizni. Před tím je ovšem nutné zdolat příkré stoupání po silnici z Radimi do Dobrkova. Po vyjetí z lesa se rozhledna objeví vlevo mezi vzrostlými stromy na konci pole.

Rozhledna je volně přístupná.