Rozhledna Ládví u Kamenice stojí na úpatí vrchu Vlková, asi 300 m od rozcestníku modré turistické značky ve vsi Ládeves a 100 m od vesnice Ládví. Je tvořena ocelovým tubusem se spirálovým schodištěm s vyhlídkovou plošinou ve 25 m. Výhled západním směrem je omezen zalesněným vrcholem Vlkové patřící geomorfologicky k Benešovské pahorkatině.

Rozhledna je součástí vysílače mobilního operátora, původně bez vyhlídkové plošiny. Obec Kamenice si však při schvalování projektu vymínila, aby věž sloužila i jako rozhledna. Stožár věže byl dokončen v roce 2009; rozhledna byla zpřístupněna o 2 roky později.

Celková výška kovové věže je 45 metrů. Vyhlídková plošina se nachází ve výšce 25 metrů a vede k ní 150 schodů po vnějším točitém schodišti. U paty věže je vodárna.

Z rozhledny je výhled především severním, východním a jižním směrem; pohled k západu brání vrchol Vlkové. Od severu je vidět Křížkový Újezdec (Praha je až za horizontem), na východě kostel sv. Klimenta nad obcí Lštění, na jihovýchodě jsou patrné kopce okolo Benešova.

Rozhledna je přístupná pěšky i autem ze vsi Ládví po silnici směrem na Ládeves. Od zastávky autobusů PID „Kamenice, Ládví“ je vzdálena 1 km. Je otevřena denně za příznivého počasí.

Otevřeno: březen – říjen denně 9:00-19:00

Vstupné: zdarma