Aquapalace v Praze – Čestlicích nabízí nepřeberné množství zábavy, atrakcí, sportu a relaxace na jednou místě.

Vodní svět sestává ze tři úžasných prostorů, pojmenovaných Palác pokladů, SPG Palác dobrodružství a COCA-COLA Palác relaxu.

Palác pokladů

  • Vydejte se s dětmi po stopách vodních příšer a pirátů – vrak jejich lodi je dominantou tohoto paláce a můžete jej dokonce osobně prozkoumat! A ještě přitom můžete obdivovat romantický západ slunce pod palmami …
  • Víte, co neumí žádný rybník? Dělat takové vlny, jaké umíme my! Bazén s umělým vlnobitím dokonale navozuje atmosféru mořského příboje.
  • Ti nejmenší zpravidla milují vodu nejvíc – a právě pro ně jsou určena dvě brouzdaliště se skluzavkou a dětský bazének. Voda sice jen po kotníky, ale radost až do stropu!
  • Pokud vás hledání pokladů unaví, navštivte prostor pro relaxaci s vířivkou a masážní lavicí.

Palác dobrodružství

  • Vypadá jak obrovský zatočený had, ale bát se ho nemusíte. O kom je řeč? Přeci o toboganu! U nás jich najdete dokonce dvanáct(!), od rodinných po velmi rychlé a s délkou až 250 metrů. Doporučujeme jízdu po tmě nebo v tunelu.A zvláště dvě nové atrakce – Crazy Tube a Canyon. Jeden nabídne světelné a zvukové efekty a jízdu na pneumatikách, druhý se vine v podobě modrého koryta celým palácem a pak vás vyvrhne mimo plášť budovy a pošle do návazné Divoké řeky.

Palác relaxu

  • Opatrně po nohou, nebo rovnou šipku? Až ho uvidíte, neodoláte – devatenáct metrů dlouhý bazén s modrou hladinou láká k příjemnému protažení těla.
  • U nás nemusíte po bazénu pospíchat do sprch. Máme lepší tip: nechte se hýčkat lehkými vlnkami ve vířivce, natáhněte se na masážní lavici nebo si udělejte pohodlí na lehátku na relaxační terase. Zavřete oči a bude vám krásně…
  • Relaxovat můžete i v kanálu Rychlé řeky, protékající kolem vyvýšeného bazénu.

Kromě vodního světa můžete strávt čas v sauně, spa, fitness, fyzioterapie, masáží či využít dalších služeb jako jsou restaurace, kavárny či příjemné bary.

Podrobný rozpis otevírací doby a cen najdete zde. 

Aquapalace Praha Čestlice