Součástí obrovského Aquaparku v Děčíně je jak vnitřní část, tak venkovní plovárna.

Ve vnitřní části najdete kromě 25 m dlouhého plaveckého bazénu se 6 drahami také 3 tobogány, z nichž jeden je pneutobogán. Můžete zde také vyzkoušet plavání s ploutvemi.

Pokud Aquapark navštívíte v létě, na letní plovárně máte k dispozici 3 bazény.

Nejmenším je 25 metrů dlouhý a 1,2 metrů hluboký bazén, který slouží nejen pro méně zdatné plavce, ale zejména pro výuku plavání a dovádění rodičů s dětmi. Pro zdatné plavce je určen 50 metrový bazén, který umožňuje nejen osvěžení a kondiční plavání, ale také sportovní trénink. Tato největší vodní plocha umožní dát si pořádně do těla a hltat uplavané kilometry. Posledním a nejmodernějším plaveckým bazénem je polyfunkční bazén, jehož hloubka a nerezová konstrukce udržuje vodu v průměru o 1,5 stupně chladnější než v ostatních bazénech. Nabízí největší osvěžení a navíc si můžete vyzkoušet ponor do 6 metrů hluboké potápěčské jámy a zažít tak pocity lovců perel.

K návštěvě letního koupaliště neodmyslitelně patří dovádění ve vodě. K tomu je určen bazén vodních atrakcí. Umožní Vám okusit dravý proud divoké řeky, relaxaci na masážních lehátkách, kde spousta bublin dokonale uvolní Vaše tělo a vodní chrliče Vám namasírují záda a šíji. Pro děti jsou zde skluzavky a vodotrysky, které nejen pobaví, ale v horkých letních dnech ochladí a zpříjemní ovzduší.

Samozřejmostí je veškeré sociální zázemí v areálu Aquaparku a také možnost občerstvení buď v restauraci uvnitř nebo ve dvou stáncích, které jsou v provozu venku během letní sezóny.

Veškerý rozpis otevírací doby a ceníky vstupného a atrakcí najdete zde.

 

Aquapark Děčín