V tomto moderním areálu v Klášterci nad Ohří postaveném na úpatí Krušných hor  si můžete zpestřit koupání v průzračné vodě tobogány různých délek (28, 68 a 128 m), naleznete zde bazény mnoha velikostí, tvarů a hloubek pro každého člena rodiny.

Dále skokánky, divokou vodu, skluzavky, vodní hřiby a masážní bublinkové koupele. Když už Vám bude ve vodě chladno, areál aquaparku nabízí i další sportovní vyžití, na rozsáhlé ploše je zde 6 kurtů, plážový volejbal a fotbal, dále si můžete zahrát stolní tenis, kuželky a petangue. Zábavu zde naleznou i milovníci frisbee.

Při koupání a sportu Vám jistě vyhládne a pro tyto případy nabízí areál aquaparku také teplé i studené občerstvení, nápoje a zmrzlinu. Samozřejmě je tu veškeré soc. zázemí.

Plavecký bazén S průzračně čistou vodou v délce 25m. Hloubka od 1,4m do 1,8m se startovními bloky a ostrůvkem s můstky pro relaxaci.
Divoká voda Nechejte se unášet proudem vody … Samostatný bazén s hloubkou 1,5m v provozu 15 minut vždy po 1 hodině.
Vodní hřib Relaxační vodopád na ostrůvku s možností posezení uvnitř hřibu a pozorováním vodopádu zevnitř.
Tobogány Nejoblíbenější vodní atrakce v aquaparku Klášterec nad Ohří. Délky tobogánů 28, 68 a 128m.
Široké skluzavky Vodní zábava pro malé i velké. Dojezd do plaveckého bazénu v hloubce 1,4m. Délka skluzavky 3m.

 

Při první návštěvě aquaparku si u pokladny zakoupíte magnetickou kartu, do které vložíte svůj kredit – zálohovou částku, za kterou budete moci v aquaparku pohodlně nakupovat vybrané atrakce, aniž by jste sebou stále museli nosit peníze.

Magnetická karta

30 Kč
Vstupné na celý den 70 Kč
Jízda na tobogánu zdarma
Vířivá koupel 5 Kč / 5 minut

Aquapark Kláštěrec nad Ohří