Plavecký bazén a venkovní aquapark v Jindřichově Hradci nabízí množství atrakcí, zábavy a odpočinku na jednou místě a po celý rok jak pro jednotlivce, tak celé rodiny.

Budova plaveckého bazénu zahrnuje vlastní plavecký bazén o šesti plaveckých drahách délky 25 m, hloubky 115 – 155 cm se zvedacím zařízením pro plavání invalidů, dva dětské bazény – první, klasický o velikosti 9×6 m se a hloubce 20 – 80 cm a druhý, relaxační o velikosti 28 m2. Součástí relaxačního bazén jsou chrliče, divoká řeka, protiproud, relaxační vzduchová lavice, dvě vířivky, 45 metrový tobogán a parní kabina na odpočinkové terase V relaxačním a dětských bazénech je voda udržována na úrovni koupelových bazénů nad 30°C. Voda v bazénech je upravována ozonizací a UV zářením, což znamená snížení používání chloru a příznivější vliv vody na pokožku.

Společně s venkovním letním aquaparkem se stejnými atrakcemi jako uvnitř tvoří celková využitelná vodní plocha úctyhodných 1423 m2, z čehož 202 m2 je určeno pro děti.

V činnosti je vlastní plavecká škola vyučující plavání předškolní a školní mládež i dospělé. Plavecká škola má v suterénu budovy i vaničkové koupele hojně využívané nejmenšími návštěvníky – kojenci a batolaty, které zde pod vedením zkušených pedagogů získávají s účastí svých rodičů základní plavecké návyky.

Dále jsou zde umístěny 3 typy saun – klasická finská, bylinková a infrasauna. Služby doplňují mokrý a suchý bufet a v létě restaurace. Velmi oblíbené jsou kurzy kondičního a rehabilitačního cvičení veřejnosti ve vodě.

Vstup je na magnetické chipy. Základní cena první hodiny pro dospělého je 90,- Kč, v dalších hodinách pak ceny klesají.

Součástí areálu jsou služby jako sauna, masáže, kadeřnictví a kosmetika. Samozřejmostí je občerstvení.

 

Provozní doba

PO – NE    10:00 – 20:00

Ceníky na jednotlivé atrakce naleznete zde.

Koupaliště Jindřichův Hradec