Venkovní koupaliště v Novém Bydžově se nachází asi 500 m od centra města nabízí svým návštěvníkům vynikající kvalitu vody, 2 vodní skluzavky o délce 17 m, vířivé masážní lavice a chrliče vody pro masážní účely.

Vedle hlavního bazénu o rozměrech 16×50 m s hloubkou 0,8m -1,6m je v areálu i bazén pro děti s vodním hřibem a s dětskou  skluzavkou..

Koupaliště má travnaté i zastíněné odpočinkové plochy,  zázemí se šatnami s uzamykatelnými skříňkami, venkovní převlékárny, rodinné šatny, sociální zařízení, sprchy s teplou vodou a restauraci.

V areálu koupaliště je možnost hrát plážový volejbal a jiné míčové hry. V půjčovně jsou k dispozici  lehátka, slunečníky a další sportovní vybavení např. stolní tenis, badminton, pétanque atd.
 Provoz koupaliště od 9,00 hod do 20,00 hod každý den v letních měsících.

Vstupné                                                                          Od 9.00 hod.                       Od 15.00 hod.               Od 18.00-20.00 hod.
Dospělí                                                                                 50,- Kč                                  40,- Kč                                 25,- Kč
Děti, studenti, důchodci                                                    35,- Kč                                  30,- Kč                                 15,- Kč
ZTP/P + doprovod                                                              35,- Kč                                  25,- Kč                                 15,- Kč
Děti do 3 let (v doprovodu osoby starší 18 let)                                                           zdarma

Koupaliště Nový Bydžov