Sportovní a rekreační areál Pražačka je místem, které je pro sportovní vyžití v Praze jako stvořené. Bazén, posilovna, sauna, basketbalové hřiště, volejbalové hřiště, tenisové kurty, nohejbal, pingpong, petanque… V areálu se nachází krytý vnitřní bazén i venkovní vyhřívaný bazén. U bazénu je terasa, která nabízí občerstvení a v letních měsících zde probíhají i kulturní akce.

Náš krytý bazén v centru Prahy je vám k dispozici po celý rok. Ať už venku sněží nebo svítí sluníčko, můžete se přijít osvěžit a trochu si zaplavat. Bazén je dlouhý 16,6 metru a široký 8,5 metru. Z velké hloubky nemusíte mít strach, ta se pohybuje od 1 do 1,6 metru a tak s sebou klidně vezměte i děti. Voda v bazénu je příjemně teplá.

Venkovní bazén je v létě jednou z nejoblíbenějších částí sportovního areálu Pražačka. Pro osvěžení nemusíte jezdit daleko, nachází se na Žižkově a v průběhu prázdnin je otevřený také pro večerní koupání. Pokud vás během koupání přepadne hlad nebo žízeň, zamiřte na terasu u bazénu, kde si můžete vybrat ze široké nabídky jídla a pití něco dobrého. V areálu se dále nachází převlékárny, toalety a sprchy se studenou i teplou vodou. Na vaši bezpečnost budou dohlížet kvalifikovaní plavčíci a vy si tak můžete vychutnat nerušený odpočinek.

Podrobný rozpis cen naleznete zde.

 

Koupaliště Pražačka