Letní koupaliště Vřesina – největší koupaliště ve střední Evropě. Až 15 tisíc návštěvníků si v létě za slunečného počasí užívá koupání a vodní a sportovní atrakce v areálu Letního koupaliště v Ostravě-Porubě.

Udělejte si výlet s celou rodinou a užijte si příjemnou zábavu na obřím tobogánu, skluzavkách a skokanských můstcích. Na vaše děti čekají dětské skluzavky, úplně nové dětské brouzdaliště, zastíněné pískoviště s atrakcemi, dřevěný hrad, nafukovací skákadla nebo elektrolodičky (bumperboats).

Na ploše okolo 41 tisíc čtverečních metrů najdete prakticky všechny moderní atrakce, na které si vzpomenete. Do Vřesiny, jak Ostraváci koupališti odnepaměti říkají, chodí rádi nejen rodiny s dětmi, ale také „náctiletá“ mládež, která zde najde ideální sportovní vyžití.

Nikdo z návštěvníků nemusí mít ani v tropických vedrech strach, že by na koupališti nebylo k hnutí. Areál totiž pojme až 15 tisíc návštěvníků.

V celém areálu koupaliště jsou k dispozici restaurace, stánky a tropico bary, které nabízí občerstvení a příjemné posezení.

Nejatraktivnější výhled najdete na terase tropico baru u toboganu, kde uvidíte celou vodní plochu z výšky.

 

 

Koupaliště Vřesina