Součástí areálu Lázně Zábrdovice v městské části Brno – Židenice/Zábrdovice je venkovní koupaliště, které je v provozu v letních měsících. Můžete zde najít následující:

Venkovní bazén s vlnobitím

Plavecký bazén s vlnobitím si zaslouží bližší popis. Při délce 45 metrů a šířce 19 metrů se dostanete do maximální hloubky 1,95 metrů ve středu bazénu, zatímco při okrajích je bezpečná hloubka pouhých 153cm. V pravidelných intervalech zde zažijete ojedinělou atrakci – umělé vlnobití, jenž vás pobaví i osvěží během letních dnů.

Venkovní bazén pro neplavce

Největší z bazénů o rozměrech 50x28m je díky své maximální hloubce 1,3 metru vhodným prostředím pro všechny, kteří s plaváním teprve začínají. Ale ve dvou vyznačených plaveckých drahách si i v tomoto bazénu můžete kondičně zaplavat.

Venkovní brouzdaliště

Naši nejmenší návštěvníci naleznou vodní zábavu ve venkovním brouzdališti. S maximální hloubkou pouze 38 centimetrů je pro ně bezpečným prostředím s dostatkem prostoru (plocha 10×10 metrů). O zábavu dětí se postará náš animátor, který organizuje hry nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Lehátka a slunečníky

V přední klidné části areálu jsou pro vás připraveny volně dostupné slunečníky a pohodlná lehátka.

Šatny

Samozřejmostí jsou komfortní šatny s prostornými uzamykatelnými skříňka

kromě bazénů je k dispozici také 73 m dlouhý tobogán, možnost sportovního vyžití, dětské hřiště a samozřejmě občerstvení.

 

Podrobný rozpis otevírací doby a cen naleznete zde.

Koupaliště Zábrdovice