V areálu Aquaparku Laguna Třebíč najdete vyžití a zábavu pro celou rodinu.

Zábavní část nabízí rekreační bazén nepravidelného tvaru s hloubkou asi 120 centimetrů a plochou téměř 200 metrů čtverečních, jehož součástí je mnoho vodních atrakcí: divoká řeka, houpací kolébka, chrliče vody, masážní a vířivá lůžka, dvě vířivé vany a podmořská jeskyni s akváriem. Na ochozu bazénu jsou návštěvníkům k dispozici vyhřívané lavice. Hlavní atrakcí je bezesporu tobogán s délkou 132 metrů s krytou venkovní částí i nekrytou částí vedenou přímo v hlavní bazénové hale, který je v současné době třetí nejdelší v republice. Jeho nástupní věž je situována ve výšce 15 metrů nad zemí. K dispozici je také celoročně přístupný venkovní bazén se slanou vodou. Nejmenší návštěvníky uvítá dětské brouzdaliště s vyhřívanou hrací plochou.

Wellness zóna zahrnuje tři samostané sauny (klasická finská sauna, finská selská sauna, finská bylinná sauna), vnitřní ochlazovací bazén, parní lázeň a speciální sprchový kout s tropickým deštěm. K dispozici je také venkovní terasa s ochlazovacím whirlpoolem. Součástí wellness zóny je relaxační místnost s lehátky a wellness bar s posezením a občerstvením. Přímo zde můžete také využít služeb profesionálních masérů a nechat se hýčkat při lymfodrenážní masáži, masáži lávovými kameny, anticelulitidové masáži a dalších.

Osmidráhový plavecký bazén s délkou 25 metrů a hloubkou od 1,2 do 1,8 metru jistě potěší všechny kondiční i odpočinkové plavce. Pro návštěvníky plaveckého bazénu je k dispozici i přilehlá parní kabina. S nejmenšími návštěvníky jistě rádi využijete malý dětský bazén.

 

Provozní doba Po – Ne   9:00 – 21:00

Podrobné ceníky vstupného a dalších služeb naleznete zde.

Bazén Laguna