Sportovní areál Jedenáctka Praha se nachází na Praze 11.

Info: 

Nový moderní sportovní areál Jedenáctka, v ulici Mírového hnutí v Praze 11 – Chodov nabízí ve třech propojených halách 25 metrů dlouhý plavecký bazén s pěti plaveckými drahami. Jeho šířka je 10,5 metru a nabízí pět plaveckých drah vybavených startovacími bloky. Bazén je také připraven pro každodenní kondiční i rekreační plavání jednotlivců, skupin i rodin s dětmi.

V zábavním vodním centru vedle plaveckého bazénu si můžete oddechnout nebo zařádit na tobogánu s převýšením 4,5 metru, ve vodním proudu divoké řeky, na perličkových lehátkách, ve vodní vířivce nebo pod vodními chrliči. Malé děti můžete bez obav pustit do odděleného brouzdaliště.

V bazénové hale se dále nachází wellness centrum, kde najdete finskou a aroma saunu, jejíž součástí je ochlazovací bazének a ledovač. Nechybí ani parní lázeň a šnekové sprchy. Finská a aroma sauna dopřejí všem možnost vyzkoušet si vysoké změny teplot na vlastní kůži. Velká odpočívárna nabízí příjemný odpočinek, ke kterému přispěje i příjemné osvětlení v celkém prostoru.

V centru dětského plavání je zázemí pro kojence s rodiči a pro výuku neplavců z mateřských škol, pro cvičení a rehabilitaci. Každý z bazénů je v samostatné místnosti s vlastním zázemí. Nechybí zde ani herna se zázemím a občerstvením.

Špičkově vybavená univerzální víceúčelová sportovní hala je připravena pro veškeré skupinové sportovní aktivity široké veřejnosti. Můžete si zde zahrát basketbal, volejbal, házenou, fotbal, florbal, hokejbal, tenis, badminton a vyzkoušet i lehkou atletiku.

K bazénu se dostanete nejlépe autobusem (zastávka Brodského) č. 197 ze stanice metra Háje, Chodov či Smíchovské nádraží, nebo č. 170 ze stanice metra Háje a Budějovická.

Plavecký areál Jedeníctka