Komentované prohlídky vily s vánoční výzdobou, obohacené o tradice slavení svátků vánočních za první republiky. Návštěvníci se dozví i to, jak se slavilo v rodině textilního továrníka Alfreda Stiassni.

Kdy: 24. listopad 2017 – 17. prosinec 2017 od 10:00 do 16:00 hodin

Zažijte první republiku všemi smysly! Netradiční předvánoční prohlídky vily Stiassni vás zavedou do období první republiky, kdy se šarm dam snoubil s elegancí mužů. Připraven pro vás bude sváteční punč, vánočka s marmeládou z mišpulí podle originálního receptu rodiny Stiassni, speciální vánoční výzdoba ve stylu 30. let a možná na těchto toulkách historií potkáte i původní obyvatele vily.

 

Program akce:

24. listopadu – 17. prosince vždy v pátek, sobotu a neděli.

Komentované prohlídky vily s decentní vánoční výzdobou, obohacené o tradici slavení svátků vánočních v rodině textilního továrníka Alfreda Stiassni.

9. prosince 2017 v 18, 19, 20 a 21 hod. 

Zažijte první republiku všemi smysly! Netradiční předvánoční prohlídky vily Stiassni vás zavedou do období první republiky, kdy se šarm dam snoubil s elegancí mužů. Připraven pro vás bude sváteční punč, vánočka s marmeládou z mišpulí podle originálního receptu rodiny Stiassni, speciální vánoční výzdoba ve stylu 30. let a možná na těchto toulkách historií potkáte i původní obyvatele vily.

16. prosince od 18 do 20 hod.

Vychutnejte si atmosféru blížících se Vánoc při zcela mimořádné příležitosti, kdy si sami bez průvodce prohlédnete nasvícené interiéry vily i celou její zahradu.

Kde: Vila Stiassni, Hroznová 14, Brno

Vstupné:

Plná cena: 190 Kč
Snížená cena: 100 Kč

Více informací naleznete na www.vila-stiassni.cz