Patříte mezi velké obdivovatele čokolády a jiných sladkých neřestí? Pak máme pro vás dobrou zprávu. Město Olomouc chystá Čokoládový festival, na který vás srdečně zvou.

Kdy: 10. únor 2017 – 12. únor 2017

Agentura ChrisFromParis připravila pro nadšence cukrovinek již třetí ročník Čokoládového festivalu, který se uskuteční od 10. do 12. února v Galerii Šantovka ve městě Olomouc. Návštěvníci budou moc ochutnat i nakupovat čokoládové delikatesy, dozví se originální receptury a také uvidí velkou sbírku sběratelsky vzácných obalů čokolád z celého světa.

Čokoládový festival v Olomouci si dal za cíl ukázat návštěvníkům, že čokoláda není jen tabulka, kterou koupíte v supermarketu, ale že existují i kvalitní a chutné výrobky. Mezi ně bezesporu patří například čokoládové pralinky, pivo, palačinky, vafle s čokoládou nebo dokonce i kosmetika.

Čokoládový festival si dal opravdu záležet. Budete moc ochutnat čokoládu s vysokým podílem kakaa nebo s různými příchutěmi. Mezi ně patří například příchuť chilli, zázvoru a různých druhů ovoce.

Čokoládový veletrh svého druhu se představí na prostranství o rozloze 2.000m², v horním patře nákupního centra Galerie Šantovka a všem návštěvníkům nabídne:

  • Výstavu obalů čokolád z celého světa
  • Kulinářskou přehlídku, na které olomoučtí šéfkuchaři předvedou své nápaditě receptury
  • Workshop pro děti i dospělé
  • Prodejní stránky partnerských organizací
  • Dětský koutek

Více informací naleznete přímo na stránkách festivalu.