Báječné jarní prázdniny na Ranči v údolí, plné her a nových kamarádů. Na děti čeká v příjemné prostředí rodinného ranče 16 koní, zkušený vedoucí a přátelská atmosféra. Kromě vyjížděk na koních si děti vyzkouší i péči o koně ve stáji.

Ranč v údolí

Kdy: 12. únor 2017 – 19. únor 2017

Jarní prázdniny na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začínají ve stáji, kde se nejdříve postarají o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáte do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupnete do sedel a vyrážíte ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníte za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.

Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentují pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na jejich Facebookových stránkách.

Ranč v údolí

Cena akce

Cena 3990 Kč zahrnuje ubytování ve zděné budově, plnou penzi (jídlo 5x denně včetně pitného režimu), minimálně 1x denně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink. Většinou každé dítě absolvuje 3 jezdecké lekce. O děti se starají i ve chvíli, kdy nesedí na koni. Z každé akce pořizují množství fotografií, které máte možnost vidět a stáhnout na Facebookových stránkách.