Lázeňský festival jablek v Mariánských Lázních je venkovní akce pro širokou veřejnost. Koná se ve vrcholné době sklizně podzimního ovoce na kolonádě Maxima Gorkého v Mariánských Lázních.

Kdy: 15. říjen 2017 od 10:00 do 17:00 hodin

Lázeňský festival jablek v Mariánských Lázních

Už pošesté můžete oslavit podzimní sklizeň ovoce na kolonádě v Mariánských Lázních. Program festivalu je celodenní – jarmark místních výrobců a řemeslníků, výstava regionálních odrůd ovoce a zahrádkářských výpěstků místních zahrádkářských organizací, tvůrčí dílny pro děti i dospělé, tematické soutěže, ochutnávky pokrmů z jablek, hudební vystoupení.

Festivalu probíhá na kolonádě Maxima Gorkého v Mariánských Lázních. Od 10:00 do 17:00 bude probíhat jarmark místních výrobců a řemeslníků. Celý den tak můžete obdivovat jarmark místních výrobců a řemeslníků i výstavu regionálních odrůd ovoce s kolekcemi nejhezčích vypěstovaných kousků.

Lázeňský festival jablek v Mariánských Lázních

Také letos se můžete i vy zúčastnit soutěže o „Nejchutnější štrúdl v Mariánských Lázních“ ve dvou kategoriích – profesionál i amatér. Pokud přinese svůj štrúdl neboli jablečný závin mezi 8:00 až 9:00 hodin na kolonádu.

Kde: Kolonáda Maxima Gorského, Masarykova 48, Mariánské Lázně

Více informací naleznete na www.marianskelazne.cz