Přijďte se 17. února 2024 na Řezáčovo náměstí v Praze 7 podívat na skvělou akci! Máme pro vás Masopustní zabijačkové hody na farmářském tržišti Heřmaňák, které probíhají od 8 do 14 hodin. Užijte si lahůdky od řeznicko-uzenářského rodinného podniku U Kvardů, včetně poctivých jitrnic, jelítek, libové tlačenky, domácích škvarků a řemeslného špeku. A co víc, můžete si přímo na místě pochutnat na černé kroupové polévce nebo zabijačkovém guláši.

Nezapomeňte se osvěžit světlým či polotmavým ležákem nebo pivem typu ALE z rodinného pivovaru Vik. Ať už jste milovník vepřového masa nebo jen chcete zažít autentickou atmosféru, tato událost je pro vás!

Farmářský trh Heřmaňák je první částečně bezobalový trh v Česku. Pokud si chcete odnést domů nějaké speciality, vlastní obaly jsou vítány, ale ne nutné. Vedle zabijačkových hodů probíhá také běžný farmářský trh, kde si můžete nakoupit tradiční sortiment. S sebou si můžete přinést vlastní obaly a nádoby až na 40 % prodávaného zboží je dostupné vratnými skleničkami. Navíc, můžete si vratnými obaly koupit i med, marmelády, ajvar nebo dokonce vajíčka.

Pro ty, kteří si dají kávu do vlastního hrnku, máme speciální bonus připravený v kavárně Alchymista – levnější nápoje o pět korun. Tak neváhejte a přijďte se připojit k této úžasné události!