Projděte se městem s vůní svařeného vína. Přijďte si vychutnat zimní atmosféru starobylého Mikulova při hodinové prohlídce města se šálkem svařeného vína. Nudit se rozhodně nebudete.

Turistické informační centrum Mikulov pořádá až do konce března 2017 zimní prohlídky Mikulova se šálkem svařeného vína. Za doprovodu místních průvodců se seznámíte s historií města, uvidíte zámecké sklepení s obřím sudem a projdete si židovskou čtvrť.

ZIMA VÁM URČITĚ NEBUDE

Turistické informační centrum Mikulov zve na zimní prohlídky Mikulova – města s vůní svařeného vína. Přijďte si vychutnat zimní atmosféru starobylého Mikulova při hodinové prohlídce města se šálkem svařeného vína. Za doprovodu místních průvodců se seznámíme s historií města, průvodci vás zavedou do zámeckého sklepení s obřím sudem a provedou vás také židovskou čtvrtí.

KUDY POVEDE PROHLÍDKA?

Trasa zimní prohlídky vede přes historické náměstí do zámeckého parku, dále do expozice s obřím sudem a nakonec si prohlédnete židovskou čtvrť. Dle zájmu můžete také navštívit Regionální muzeum Mikulov, Dietrichsteinskou hrobku nebo židovský hřbitov. Rezervaci prohlídkové trasy je nutné provést nejméně 2 dny před požadovaným termínem v Turistickém informačním centru Mikulov, Náměstí 1. Cena za osobu je 120 Kč (včetně vstupného do prohlídkového objektu a šálku svařeného vína).