Letní večery s barokní operou v historických kulisách starobylého města Olomouc v Uměleckém centru UP, atrium Jezuitského konviktu. Nechte se okouzlit barokními áriemi i jedinečnou atmosférou letní Olomouce.

Kdy: 7. července 2017 – 30. července 2017

Olomoucké barokní slavnosti 2017

Po čtyřech úspěšných ročnících se na letošní prázdniny opět chystají Olomoucké barokní slavnosti. Celkem 23 večerů přinese 6 nově nastudovaných celovečerních programů s vynikajícími českými i zahraničními sólisty a činoherci.

Na produkcích se vystřídá přes 70 profesionálních hráčů na historické nástroje a o plynulé výměny scén repliky barokního divadla se každý večer bude starat pětice mašinistů. Návštěvníkům festivalu bude nabídnut barokní zážitek od welcomedrinků v podobě výběrových rumunských vín, samotného představení, výstava historických opon českých divadelních spolků a po představení k dispozici opět bar nebo mohou pokračovat komentovanou prohlídkou neobarokní Sarkanderovy kaple a barokního kostela sv. Michala s výstupem na věž. Dále se mohou návštěvníci těšit na prohlídky města, speciální  šestichodové barokní menu v restauraci Atmosphere a ubytovací balíčky (nocleh ve vybraných hotelích a barokní představení).

Kde: Univerzitní 255/3, Umělecké centrum Univerzity Palackého, Olomouc

Vstupné

Olomoucké barokní slavnosti 2017

Od 455 Kč do 1195 Kč. V ceně vstupenky je barokní opera,  welcome drink, výstava fotografií divadelnich opon, kaple Božího Těla v Konviktu, noční prohlídka Sarkanderovy kaple, výstup na věž kostela sv. Michala s průvodcem.

Více informací naleznete na www.baroko.olomouc.eu